Malik Scott pewny swego przed walką z Głazkowem

Dodał
Zaktualizowano: 20 stycznia 2013
scott malick

23 lutego podczas gali w Huntington, legitymujący się nieskazitelnym rekordem zawodnik wagi ciężkiej, były sparingpartner m.in. Tomasza Adamka, Malik Scott (35-0, 12 KO) przystąpi do największego w swojej zawodowej karierze wyzwania, mierząc się z utytułowanym na ringach amatorskich, Wiaczesławem Głazkowem (14-0, 10 KO).

Scott który w swoim poprzednim pojedynku uporał się przed czasem Bowie Tupou, nie ma wątpliwości że poradzi sobie z pochodzącym z Ukrainy rywalem.

Głazkow nigdy nie był w ringu z kimś takim jak ja. Ma już na koncie swoje sukcesy i odpowiednia renomę, dodatkowo nie boi się przyjąć otwartej walki. Trzeba jednak wiedzieć, że styl jaki on prezentuje jest dla mnie niczym woda na młyn – oświadczył Scott.

Capricorn pisze:

Co do Hamera, to niestety facet ma piękne imię i nazwisko.
Robi też piękne miny. To wszystko. Psychiczny (syndrom, który znamy).

Capricorn pisze:

Pamiętam – widziałem. Nie mam informacji odnośnie formy byłych rywali Malika, co więcej ciężko upolować jakieś jego walki. Nie miałem też okazji, żeby go sobie „odświeżyć”. Widziałem kilka walk Malika, ostatnio dwie, Z Tupou i z Relefordem. Pamiętam jakieś jego „fajty” sprzed lat. To wszystko – opieram się na wrażeniu, jak baby przy pierwszym kontakcie z dobrą nalewką.

Zapewne więc masz rację. Nie wiedziałem o przygotowaniu Bakhtowa.
Mam jednak wrażenie, że Głazkow ma jeden atut. Jest jak bohater gry komputerowej – można go przeprogramować. Facet dobrze reaguje na to co robi rywal. To taka moja refleksja.

Like Ruddock did... pisze:

Bachtow był bez formy i sprowadzony w ostatniej chwili. Widziałeś tę walkę ? Bo ja tak.

Hammer po tym numerze w Stanach jest skończony i to powiedziała Kathy Duva.

Capricorn pisze:

We will see. Nie analizowałem tego co widziałem w wykonaniu Malika. Opieram się na, nazwijmy to, wrażeniach. Głazkowa nie przeceniam, może nie doceniam Scotta. Jak staną obok siebie to porównam wzrost. W mojej opinii np.Bachtow nie jest pussy, co do Hammera to uważasz, że mieliśmy odpowiedź po walce z Głazkowem odnośnie jego przynależności płciowej..? Niech i tak będzie.

Powtarzam. Nie są to moi ulubieńcy, nie przyglądałem się im z uwagą. Pewnie masz rację. Malik może oszukać, może też wypunktować Głazkowa. Everything is possible, jak mawiam patrząc na półkę z winem w markecie…

Like Ruddock did... pisze:

Kolego, ale o czym Ty mówisz ? Bardziej sprawdzony ?

Scott ma 35 walk, Głazkow ma 14. Z kim walczył Głazkow z Hammerem, który jest pussy ? To był jego najlepszy rywal.

OCZYWIŚCIE, ze Scott ma lepsze warunki. Dużo większy zasięg, poza tym Głazkow nie ma boxrecowych 190 cm… Szybszy ? Wątpię czy jab Scotta nie jest szybszy. Ma czym uderzyć ? I znowu pudło. Głazkow nie ma mocnego ciosu. On nie wygrywa przed czasem siłą ciosu.

Capricorn pisze:

Łojej… To był żart, z tym Adamkiem. Glazkow to bokser, na którego postawię z kilku powodów. Według mnie jest bardziej sprawdzony. Ty twierdzisz, że to Malik miał lepszych rywali? Biorąc ostatni okres czasu, to nie sądzę. Zajrzałem nawet na boxrec, bo myślałem że może coś przegapiłem. To nie zmieniło mojej opinii. Glazkow przełamie Scott’a, jest szybszy, ma czym uderzyć, warunków fizycznych słabszych nie ma. Nie jestem jego wielkim fanem, ale sądzę, że to wygra.

Like Ruddock did... pisze:

” jako sparingpartner naszego Tomka ”

Znany ze sparingów z Adamkiem ? Ale megalomania. Z Adamkiem sparował też Marcin Najman. Nikt na świecie, oprócz Polaków, nie wie pewnie, że Scott m.in sparował z Adamkiem. I g. to ludzi boksu obchodzi. Dziś pewnie Scott by z nim wygrał…

Like Ruddock did... pisze:

„Tupou, Releford czy rozbity Bostice to trochę za mało by coś o nim powiedzieć”

Naprawdę śmieszny argument w kontekście tego, że walczy z Głazkowem, który nawet takich rywali nie miał. Która jego walka „dała odpowiedź” ? A może to promotorzy Scotta wiedzą co robią ?

„Malik mnie nie przekonał.”

Bo…. ?

Capricorn pisze:

Tupou, Releford czy rozbity Bostice to trochę za mało by coś o nim powiedzieć w kontekscie rywalizacji z takim rywalem. Bardziej jest znany gawiedzi, jako sparingpartner naszego Tomka niż jako bokser. Glazkow mimo, że ma mniej walk na koncie, to kilka z nich dało jakieś odpowiedzi. Oni (promotorzy G.) chyba wiedzą co robią.

Walka interesująca, ale sądzę że Glazkow będzie górą. Malik mnie nie przekonał.

Like Ruddock did... pisze:

Dlaczego Głazkow ma go „obnażyć” ? Głazkow mógłby co najwyżej go pobić aktywnością – ilością ciosów, ale na to też się nie zanosi…

Capricorn pisze:

Dla mnie też ok. Ciekaw jestem tego Scotta, na ile go Głazkow „obnaży”.
Będziesz Przemo jakieś streamy podrzucał, bo nie ukrywam, że ja tylko Youtube znam i jedną stronę o survialu?

Pytanie czy zwycięzcy ta wygrana pomoże bardzo w karierze :) Obawiam się, że nie. Niemniej walka naprawdę fajna.

Like Ruddock did... pisze:

Rzadko dziś zdarzają się takie walki. Technicznie obżarstwo. Bajka.

Kto przegra mocno sobie skomplikuje karierę. Stawiam na to, ze Scott oszuka Głazkowa.